Zakup Programatyczny

Specjalizujemy się w zakupie mediów w modelu programatycznym. Eksperci Havas Group Media wykorzystują własne narzędzia i doświadczenie w analizie danych do prowadzenia działań reklamowych, które realizują w skali globalnej.

Technologia i Dane

Naszym klientom zapewniamy rozwiązania szyte na miarę. W tym celu rozwijamy narzędzia technologiczne, jak Meta-DSP, Curated Kiosk czy Meta Quality Barometer. Doświadczenie w zbieraniu, przetwarzaniu i analizie danych oraz dostęp do zaawansowanych raportów Artemis, dostarczają niezbędnej wiedzy strategicznej. Połączenie własnej metodologii i danych, znacząco podnosi jakość i efektywność prowadzonych działań.

windows in a building
Pink pattern

Ochrona marki

Dbamy o bezpieczeństwo powierzonej nam marki, poprzez precyzyjny wybór dostawców powierzchni reklamowej. Każda kampania programatyczna jest realizowana z zastosowaniem technologii dbającej o „Brand Safety” i „Viewability” eliminując „non Human-Traffic”. Wszystkie dane powiązane z działaniami klienta są zarządzane zgodnie z wymogami ISO 27001.

Cross-Device

Niezależnie od tego, czy celem działań on-line jest budowanie świadomości marki, przekierowanie ruchu na stronę, wzrost konwersji lub maksymalizacja sprzedaży, rozwiązania Havas Group Media działają na wszystkich dostępnych urządzeniach. Na bieżąco optymalizujemy realizowane strategie, wykorzystanie dostępnych danych i targetowanie, aby precyzyjnie docierać do zainteresowanych użytkowników i dostarczać pożądane efekty.

Modern spiral staircase

Wherever you are in the world, we have a team near you.