Sport & Rozrywka

Havas Sports & Entertainment to międzynarodowa sieć ekspertów wyspecjalizowanych w marketingu sportu, muzyki i rozrywki. Kreatywność, media i innowacja wspierają nasze działania przy zwiększaniu świadomości marki wśród potencjalnych klientów.

Żyjemy tym, czym wasi konsumenci

Wierzymy w potęgę prawdziwego zaangażowania. Specjalistyczna wiedza i doświadczenie z rynków międzynarodowych pozwala nam łączyć marki z konsumentami, wykorzystując pasje i zainteresowania fanów. Badamy fanów i ich motywacje, wiemy dlaczego angażują się w swoje hobby i czego oczekują od sponsorów. Dzięki współpracy ponad 500 specjalistów na 20 rynkach światowych zapewniamy doskonałą strategię i aktywację projektów z obszaru sportu i rozrywki.

Czym się zajmujemy

Realizujemy długofalowe, wieloetapowe projekty, ale też jednorazowe działania na mniejszą skalę. Gromadzimy i analizujemy dane, badamy rynek i konsumentów. Przygotowujemy strategie i rekomendacje sponsoringowe, doradzamy i negocjujemy partnerstwa.
Naszą najmocniejszą stroną jest jednak aktywacja projektów – od planowania i produkcji eventów, przez działania komunikacyjne w obszarze PR i social media, aż po działania contentowe. Wiemy, jak niestandardowo dotrzeć do odbiorców w świecie rzeczywistym, mediach społecznościowych i telewizji.

Wherever you are in the world, we have a team near you.