Mobile

Mobext to największa globalna sieć agencji marketingu mobilnego, działająca na 35 rynkach i zatrudniająca ponad 100 ekspertów. Dzięki globalnym zasobom i doświadczeniu Mobext, gwarantujemy klientom stały dostęp do unikalnej wiedzy z całego świata i najwyższą jakość w realizacji kampanii.

Łączymy ludzi i marki

Mobile zrewolucjonizował świat i relacje między marką a konsumentem. Precyzyjne dane, olbrzymi zasięg oraz spektakularne możliwości formatów reklamowych to gigantyczny potencjał dla działań marketingowych. Nasi eksperci wskazują optymalne rozwiązania, które pozwalają dotrzeć do odbiorcy w najbardziej efektywny sposób.

Men laughing at something on their iphone
Girl with iPhone

Meaningful touchpoints

Koncentrujemy się na ludziach i wykorzystujemy strategie oparte na insightach konsumenckich. Nasze usługi angażują odbiorców dzięki połączeniu kreatywności, precyzyjności oraz personalizacji. Kampanie wykorzystujące dane oraz najwyższej klasy technologię gwarantują wysoki ROI.

Wzmacniamy Twój biznes

Nieustannie ulepszamy, rozwijamy i optymalizujemy narzędzia, z których korzystamy dzięki współpracy z przodującymi na rynku partnerami technologicznymi. Przygotowujemy strategie obecności na wielu ekranach, projektujemy interakcje i user experience, rozwiązania m-commerce, tworzymy aplikacje natywne dla każdej platformy, planujemy oraz kupujemy media mobilne. Organizujemy również warsztaty pomysłów i wydarzenia, które integrując środowiska m.in. programistów, designerów czy biznesmanów prowadzą do stworzenia działających prototypów rozwiązań.

Wherever you are in the world, we have a team near you.