Innowacje

Havas X to jednostka, która wspiera firmy tworząc innowacyjne rozwiązania wykorzystujące dane, nowe technologie, media i trendy kulturowe. Projektuje doświadczenia, prototypuje usługi i współpracuje ze społecznością startupową.

Świeże spojrzenie

Każdego dnia eksplorujemy świat (i internet) w poszukiwaniu nowych mediów, technologii i startupów. Lubimy wyzwania i bliską pracę z naszymi partnerami oraz uczelniami, co pomaga w tworzeniu strategii oraz pozwala zachować świeżość spojrzenia.

VR headset and girl
Drone hovering over hand

Rewolucyjne rozwiązania

Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku budując innowacyjne marki, usługi, IP albo franczyzę na bazie jakościowych insightów konsumenckich. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i usługi – od strategii i pomysłu, po proof of concept i wdrożenie.

Chatbot dla Peugeot 308

Chatbot Peugeot to pierwszy chatbot marki motoryzacyjnej w Polsce, stworzony na premierę nowego Peugeot 308. Celem bota było zaangażowanie internautów w kontakt z produktem. Bot rozumie język naturalny, może więc odpowiadać na pytania wpisywane "z ręki". Wyniki akcji pozwalają uznać chatbota za skalowalny, perspektywiczny kanał kontaktu z klientem.

Wherever you are in the world, we have a team near you.