Dane & Technologie

Dane i technologia mają szczególne znaczenie w komunikacji marek. DBI (Data Business Intelligence) to jeden z najbardziej doświadczonych zespołów diagnostów data driven marketingu, który w oparciu o analizy danych i technologie, oferuje efektywne strategie marketingowe.

W danych są zyski firm

Nasi specjaliści od marketingu i nowych technologii wykorzystują w swojej pracy analitykę reklam cyfrowych oraz inne narzędzia marketingowe wspierające wzrost ROI, pomagają w podejmowaniu strategicznych decyzji oraz w utrzymaniu klientów. Wierzymy w różnorodność rozwiązań technologicznych, korzystamy między innymi z takich narzędzi jak: Google, Adobe czy Oracle.

laptop
Cityscape

Globalne kompetencje

Naszym klientom oferujemy kompetencje zespołu światowej klasy analityków, naukowców ds. danych, specjalistów od marketingu cyfrowego, wykładowców oraz guru z dziedziny nowych technologii. Jesteśmy agencją o zasięgu globalnym. Znajdziesz nas na 22 różnych rynkach.

Agregacja danych

Optymalizujemy biznes klienta, wykorzystując do tego autorskie narzędzie modelowania stopnia dojrzałości organizacji w agregacji i przetwarzaniu danych – „Data Mature Profile”. Ponadto, dzięki autorskiej pratformie Artemis Alliance, na bieżąco badamy wyniki kampanii i jej skuteczność oraz optymalizujemy wydatki między kanałami w czasie rzeczywistym.

hands at laptop
view of structure from underneath

Gwarancja bezpieczeństwa

Koncentrujemy się na jakości i integralności danych. Przyznana certyfikacja ISO 27001 przez Bureau Veritas gwarantuje, iż dostęp do danych jest kontrolowany i chroniony przed kopiowaniem, przesyłaniem lub zniszczeniem.

Wherever you are in the world, we have a team near you.