Global Network. Family Feel

Nieustannie się rozwijamy

Dołącz do nas

Dołącz do nas

Każda zatrudniona osoba od początku wdrażana jest w kulturę Havas  Group  Media, a dzięki programowi Onboarding poznaje możliwości rozwoju, benefity oraz sposób pozyskiwania i przekazywania wiedzy. Wszyscy pracownicy mają dostęp do platformy szkoleniowej Havas University,  a managerowie do szkoleń z zakresu zarządzania Leadership Academy. Dla osób gotowych na wyzwania w nowych obszarach czeka program Havas Move.

Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem przygody z Havas  Group Media APLIKUJ. Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów przez Havas Media.

feet on pavement
Workers in roof terrace

Wspieramy się nawzajem

Naszym pracownikom oferujemy wiele możliwości rozwoju, zachęcamy do uczestnictwa w lokalnych inicjatywach, ale również korzystania z unikalnych, globalnych programów szkoleniowych.

Wzajemnie się wspieramy w naszych przedsięwzięciach – zarówno osobistych, jak i zawodowych. Czerpiemy wartość z tego co nas różni, bo dzięki temu na każdą sytuację potrafimy spojrzeć z bardzo szerokiej perspektywy.

Inwestujemy w rozwój

W Havas Group Media inwestujemy w rozwój naszych pracowników i jesteśmy dumni, że nasz zespół tworzą najlepsi na rynku specjaliści.

Havas Group Media  to również doskonałe miejsce pracy dla studentów i absolwentów, którzy chcą związać się zawodowo z branżą reklamową.

Naszym pracownikom oferujemy, oparte na doświadczeniach programy szkoleniowe, takie jak Havas Lofts i Havas NextGen. Pozwalają one nabyć nowych kompetencji i poznać specyfikę innych rynków, co gwarantuje silną i efektywną współpracę między wszystkimi globalnymi pracownikami Havas.

Wherever you are in the world, we have a team near you.