Hyundai kontynuuje wyprzedaż samochodów z roku produkcji 2018

W styczniu producent samochodów marka Hyundai kontynuuje kampanię promującą wyprzedaż modeli z roku produkcji 2018. Kampania potrwa do końca lutego. Za przygotowanie kampanii odpowiedzialny jest dom mediowy Havas Media.

Wyprzedaż Hyundai obejmuje takie modele z roku produkcji 2018 jak Nowy i20, i30 Hatchback, i30 Wagon, IONIQ Hybrid, Nowa KONA, Nowy TUCSON, Nowy SANTA FE. Dzięki wysokim upustom i premii za odkup klienci Hyundai mogą zyskać aż do 13 000 zł. W ramach oferty można również skorzystać z promocyjnego ubezpieczenia w wysokości 2,99% ceny samochodu przez rok. 5-letnią gwarancję bez limitu kilometrów klient otrzymuje w standardzie. Szczegółowe warunki oferty oraz gwarancji dostępne są na stronie www.hyundai.pl oraz w salonach Autoryzowanych Dealerów Hyundai.

Działania promocyjne są prowadzone w mediach online oraz w radiu i telewizji. Kampania w telewizji potrwa przez cały styczeń, kampania radiowa przez cały luty, a działania digitalowe będą prowadzone nieustannie przez dwa miesiące. Za przygotowanie materiałów kreatywnych (digital), planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Havas Media. Autorem spotu radiowego jest agencja Opus B, która również zlokalizowała na polski rynek spot TV. Link do spotu https://www.youtube.com/watch?v=Jj8hpOk4X1U

Wherever you are in the world, we have a team near you.