Havas Media dla Profi

Agencja mediowa Havas Media należąca do Havas Media Group zwyciężyła w przetargu na obsługę marki Profi. Do zadań Havas Media należeć będzie strategia, planowanie i zakup mediów dla tego producenta żywności.

Agencja mediowa Havas Media należąca do Havas Media Group zwyciężyła w przetargu na obsługę marki Profi. Do zadań Havas Media należeć będzie strategia, planowanie i zakup mediów dla tego producenta żywności.

Profi, znany producent pasztetów i zup, poszerza swoje portfolio produktowe dynamicznie rozwijając segment produktów premium oraz dań chłodzonych, wyprodukowanych ze starannie wyselekcjonowanych składników, bez konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku. Firma zdecydowała się również na rozpoczęcie działań promocyjnych w Q2 2019 r.

W tym celu zorganizowany został przetarg na obsługę mediową, w którym zwyciężyła agencja Havas Media. Do jej obowiązków należeć będzie przygotowanie strategii, planowanie i zakup mediów online i offline.

Havas Media zaplanował również strategię komunikacji oraz zakup mediów do loterii konsumenckiej zaplanowanej przez Profi w Q2 2019 r.

Havas Media Group – Make a meaningful difference to brands, businesses and people.

Agencja mediowa specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands. W jej skład wchodzą niezależne domy mediowe Havas Media, Fullsix Media i Arena Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki: Affiperf (programmatic trading desk), Ecselis (agencja multichannel performance realizująca cele biznesowe marek), DBI (data driven marketing), LuxHub (strategie komunikacji marek luksusowych i premium), Socialyse (butik kreatywny wykorzystujący siłę mediów społecznościowych), Havas X (dedykowane rozwiązania łączące trendy w mediach i technologii) oraz Havas Story Plantation (kompleksowe strategie kontentowe). W ramach grupy działa także Havas Sports & Entertainment – jednostka wyspecjalizowana w budowaniu zaangażowania marek w obszarze sportu i rozrywki oraz dział badań Intelligence Team. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.

Wherever you are in the world, we have a team near you.